Przewóz osób Malbork

Jak działa nasza usługa

  1. Aby zamówić usługę jaką jest przewóz osób prosimy skorzystać z formularza "Zamów przewóz" zamieszczonego na naszej stronie. Informujemy iż złożenie zamówienia na jego pierwszym etapie jest nie wiążące i nie daje żadnej gwarancji realizacji usługi.
     
  2. Po złożeniu zamówienia trafia ono do nas, w możliwie najkrótszym czasie decydujemy na podstawie szeregu czynników takich jak np. dostępność aut w danym terminie, o tym czy będziemy chętni Państwa usługę zrealizować. Jeżeli nasza decyzja będzie odmowna, zostaniecie Państwo poinformowani drogą mailową z podaniem jasnego powodu odrzucenia zamówienia na przewóz. Jeżeli natomiast usługa zostanie zaakceptowana, nasz pracownik dokona wyceny usługi i określi wysokość przedpłaty jaką należy uiścić celem realizacji usługi.
     
  3. O wysokości przedpłaty zostaniecie Państwo poinformowani drogą mailową. W wiadomości wysłany zostanie unikatowy, zabezpieczony link do podstrony umożliwiającej dokonanie płatności za pomocą systemu payU. Dopiero po poprawnym uiszczeniu płatności zyskujecie Państwo gwarancję realizacji usługi.
     
  4. Po otrzymaniu Państwa wpłaty, zamówienie na przewóz będzie zrealizowane, wszystkie pozostałe szczegóły zostaną omówione drogą telefoniczną.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości bardzo prosimy o skorzystanie z zakładki kontakt.
Zamów przewóz
* format YYYY/MM/DD GG:MMM
 
Jak to działa?